parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Практика в В2В – діджитал, контент, продакт-менеджмент

Концепція проекту

Ринкова проблема: ринковий попит по більшості спеціальностей В2В, промислових та хай-тек ринків не відповідає пропозиції. Ця невідповідність стосується:

А – багатьох спеціальностей: тут йдеться найбільше про маркетингові – як продакт менеджер, продакт маркетинг менеджер, діджитал маркетолог, контент-менеджер
В – кількості фахівців по цим спеціальностям: по більшості ми бачимо зростаючий дефіцит на багатьох ринках
С – по якості: якість фахівців – навіть випускників спеціалізованих маркетингових факультетів є низькою і не задовольняє ринок. Дуже низькою є якість багатьох тисяч фрілансерів – наприклад, в контент-менеджменті усталеною серед роботодавців є фраза «хочу трохи більше ніж копі-паст».

Окрема проблема, що дуже впливає на якість кадрів – згубний вплив В2С ринків на фоні недостатньої активності В2В-роботодавців. Ця проблема проявляється в тому, що зі студентської лави йде явний перекіс на володіння рекламними тактиками та техніками маркетингу, – замість того, щоб розвивати критичне мислення, аналітичні здібності, навички роботи з даними та управління контентом, а також володіння цілим спектром інших важливих інструментів діджитал, кількість яких дуже швидко зростає.

Рішення: запуск шерингової моделі студентської школи практики В2В. Шеринг (спільне володіння та розділення активів) базується на 3-х базових принципах:

  1. Спільному створенні навчальних активів провідними фахівцями ринку (навчальні курси, контент, наставництво, оцінки, платформи, інструменти…). Цей принцип дозволяє значно знизити вхідні витрати на створення якісної та релевантної до потреб ринку системи освіти.
  2. Залученню спільних та великих активів (з боку студентів) до ресурсів спільноти B2B Ukraine та потенційних роботодавців, що входять в цю спільноту. Цей принцип дозволяє значно знизити вартість послуг від ринку, а також організує фільтр щодо виявлення кращих студентів.
  3. Спільному доступу до кращих кадрів та їх подальшому працевлаштуванню. Іншими словами, роботодавець що брав на практику студентів, має певні переваги щодо їх вибору.

Важливо для всіх ВНЗ: концепт школи не передбачає ніякої конкуренції з освітніми програмами. Оскільки, створювані курси, практичні завдання та система оцінки орієнтована виключно на вузький спектр практичних навичок. Школа практики є таким чином вагомим доповненням до теоретичних знань, що студенти отримують в стінах ВНЗ. В ряді випадків ми можемо говорити також про основи другої дотичної спеціальності. Наприклад, для ряду технічних спеціальностей, продакт менеджмент є природнім доповненням. Так само, як для журналістів чи маркетологів таким є контент-менеджмент. Підсумовуючи, мова йде про співпрацю з ВНЗ та викладачами відповідних кафедр.

Яким чином відбувається відбір та залучення до практичних завдань бізнесу:

  1. 1. Відбір студентів поки йде на основі рекомендацій викладачів.
  1. 2. Студенти проходять 3-х ступеневу підготовку – а) Базові навички «Діджитал та контент-маркетинг», б) Поглиблене оволодіння окремими напрямками (SMM, SEO, реклама он-лайн, управління контентом, копірайтинг, граф. дизайн), с) управління маркетинговими кампаніями. Оволодіння навичками відбувається відразу на практичних сайтах – ресурсах потенційних роботодавців й під шефством експертів спільноти В2В Ukraine.
  1. 3. Оцінка знань та перехід на наступний рівень відбувається після серії тестів та оцінки практичних завдань.
  1. 4. Рекомендації по влаштуванню до роботодавців відбуваються по узгодженню з керівниками проф. асоціацій – партнерів В2В Ukraine.
  1. 5. Студентам також доступна база потенційних роботодавців і вони мають право вибору.

Переваги для учасників проекту:

 • Для студентів: швидкий та умовно безкоштовний спосіб здобуття сучасних навичок та працевлаштування.
 • Для роботодавців: надійний спосіб отримання кваліфікованих молодих спеціалістів.
 • Для експертів та викладачів ринку: викладання в школі стимулює загальний ріст проф. стандартів ринку й створює додатковий попит на їх послуги.

Тривалість практики: 2+ роки.

 

Деталі та реєстрація в школу практики.

Добавить комментарий