parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Кращі практики: використання соціальних медіа в компанії Fujitsu

Кращі практики: використання соціальних медіа в компанії Fujitsu

Очікуючи на кращі практики українських компаній, починаємо публікувати цікаві приклади використання цифрового маркетингу в В2В в інших країнах. Починаємо з Великобританії.

Fujitsu був першим поставником сервісу хмарних обчислень в цій країні. Щоб використати цю перевагу, в листопаді 2009 була запущена маркетингова компанія, ключовим моментом якої було використання соціальних медіа.

Компанія Fujitsu
Fujitsu UK & Ireland є частиною глобальної Fujitsu Group, яка пропонує рішення в області інформаційних та комунікаційних технологій (в даному кейсі мова йтиме за модель ‘IaaS’ – Infrastructure as a Service), а також мікроелектроніки в 70 країнах світу. Цей бізнес-підрозділ пропонує рішення IT, системи та продукти від Дата Центрів і ІТ-послуги, які на аутсоурсингу – до своїх стратегічних клієнтів.

Цілі компанії
Fujitsu вже мав конкурентну перевагу на ринку сервісів хмарних обчислень. Ця нова технологія була головним ІТ трендом і була привабливою для багатьох медійних засобів.
І Fujitsu реально був першим постачальником в Великобританії, який пропонував вже доступні продукти та сервіси для бізнес систем. Щоб використати цю перевагу, в листопаді 2009 була запущена компанія, яка головним чином включала прямі комунікації до цільової аудиторії. Найбільш свіжий аспект цієї компанії – широке використання соціальних медіа.
Початкові цілі компанії були:
Створити соціальну спільноту з 500 керівників, що приймають рішення та керівників, які впливають на рішення та які вже активно дискутують в своїх компаніях можливості хмарних обчислень. Відповідні під цілі,
– забезпечити їх з релевантним контентом та матеріалами Fujitsu по цих питаннях,
– та зібрати останню інформацію по ринку для того, щоб розробити більш центровану на споживачеві пропозицію по сервісам Fujitsu.

Стратегія
Дослідження ринку показало, що наша цільова аудиторія в значній мірі відвідує сайт CIO UK (директорів ІТ). Для того, щоб ідентифікувати цих осіб з специфічними інтересами щодо хмарних обчислень, всередині веб-сайту була створена інформаційна зона «Fujitsu Cloud computing». Ця зона була опублікована в ко-брендингу банерів з компаніями, які спрямовують трафік безпосередньо в цю зону. На додаток до цього, був розроблений механізм опитування, який провокував відвідувачів сайту на відкриті дебати щодо гострих питань розвитку хмарних обчислень та заохочуючи відвідувати партнерську зону. Подальші аналізи цієї інформації були використані для уточнення маркетингової пропозиції для майбутніх комунікацій.

Зона інформації CIO (директорів ІТ)
Партнерська зона працювала, як база контенту. Тут Fujitsu розміщувала свої документи, контент блогу, навчальну літературу, відео-інсайти разом з іншими матеріалами від членів мережі IDG media. Цей спільний контент дозволив Fujitsu пробитись через комунікаційні бар’єри з додатковою довірою. Широкий контент з різних джерел означав, що ця зона стала цільовим призначенням для інформації такого роду. Весь контент був доступний без реєстрації, де необхідно вводити персональну інформацію, – таким чином відвідувачі могли очікувати на цінність контенту без обов’язкового компромісу «бути проданими за».”

Соціальні Медіа
Інтеграція облікових записів на twitter (в Хмарній зоні) дозволила Fujitsu заохотити спільноту до власного становлення, де рівноправні учасники могли б активно сприяти дискусіям та розділяти власні точки зору та думки. Власність Fujitsu на облікові записи дозволила мати місце постійним комунікаціям з

особами, що могли б в іншому випадку швидше переходити в інші зони. Twitter був вибраний, щоб уможливити комунікації в такому медійному просторі, який найбільш зручний та комфортний.
Спільнота менежерів була відповідальна за підтримку контенту для розмов, відповідаючи на важливі твіти та «пере-твітуючи» контент, що мав відношення до більш широкої спільноти. Для створення контенту використовувалось також інтерактивне опитування, результати якого регулярно публікувались для зростаючої спільноти.
Як тільки відвідувачі підтримували twitter feed, вони могли вибирати “follow” до Хмарної Зони і з цієї точки вести діалог двома шляхами, – або прямо відповідаючи на твіти, пересилаючи релевантний контент до фолуверів, або ж розділяти власний контент Хмарній зоні. Twitter в такому використанні зміцнював спільне розділення контенту, що допомогло покращити профіль спільноти і, таким чином, привабити нових фолоуверів.
Перегляд «біографії» фолоуверів дозволило нам ідентифікувати контакти, які відповідали цільовому профілю Fujitsu. Ці контакти комунікувались на прямій базі, що дозволило організувати підписку на журнал ІТ-директорів і допомогти підживлювати відносини з програмами лояльності та бренду Fujitsu.

Цільова Аудиторія
Цільова аудиторія компанії включала головних “IT Decision Makers”, як директори різного роду в ІТ (CIO, CTO and IT Director). Також в цю категорію попали представники вагомого «впливу» – як аналітики, коментатори та редактори медіа, дописувачі тощо.

Вибір Медіа / Канали
Використання цифрових каналів уможливило доставити месидж Fujitsu до цільових галузевих хабів та з постійно обновлюваним контентом. В самій Fujitsu визнали, що важливі розмови дійсно мали місце в соціальних мережах і це було важливо для підтримання прямого діалогу з цільовою аудиторією..

Часові проміжки
Ця діяльність почалась в листопаді 2009 і триває до цього часу.

Бюджет
В фазі до квітня 2010 було витрачено £65,000 – це включало покриття головної сторінки, зону партнерства, а також управління обліковими записами в twitter.

Результати / Повернення інвестицій
• 2,474 відповідей на інтерактивні опитування
• 310 завантажень документів
• 447 переглядів відео
• 962 фолоуверів в twitter
• 1,860 твітів на @cloud_zone
• 1,281 ReTweets контенту до фолоуверів
• частка облікових записів на твітері досягнула 4.5 від всіх екаунтів twitter (5.5 мільйонів)

Свідчення самої компанії:
“Ми помітили, що наша цільова аудиторія весь час вела розмови про цей тренд в нашій галузі і хотіла мати присутність на арені соціальних медіа. Зробивши так під парасолькою бренду CIO ми отримали додаткову довіру. Ця компанія більш, ніж переконала мене в цінності соціальних медіа в В2В маркетингу. Особливо, коли це використовується в правильному контексті.”

Джеймс Колістер (James Collister),
менеджер з маркетингових компаній,
Fujitsu UK & Ireland

Джерело – http://www.b2bm.biz/

Подібні статті:

Добавить комментарий