parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Огляд зарубіжних видань – вересень

Огляд зарубіжних видань – вересень

Осінь – пора планування та прогнозування. Sales Benchmark представляє звіт «Як робити продажі в 2015». Об’ємний документ на 83 стр – дослідження комерційних стратегій та орієнтири на 2015. Деякі дані приголомшують – «у них» не ефективними вважають комерційні стратегії 78% респондентів. Що ж тоді робиться у нас?

Все-ж та не зважаючи на чималу різницю з нашими реаліями, топ-менеджери можуть взяти звідси для себе чимало цікавого та корисного.

Маркетинг В2В

Контент-маркетинг vs інбаунд-маркетинг – в чому різниця та як вони  співвідносяться?  Блог Джоу Чернова з Hubspot відповідає на це запитання – контент-маркетинг є частиною інбаунд-маркетинга. Це власне переконання Джоу, але також це базується на свіжому дослідженні Hubspot – так вважає більшість опитаних маркетерів. На фоні прошумівшої недавно на світових майданчиках дискусії на цю тему, що ж – визнаємо що ідеологія Hubspot перемагає таку від Content Marketing Institute.

«Розриви в контенті – ключовий пріоритет маркетерів В2В»,  – пише DemandGenReport. Автор публікації вказує на необхідність аналізу існуючого і нового контенту по ключовим етапам циклу закупівлі. Цікавинкою для наших читачів буде також аспект конкурентного аналізу – на заході цей аналіз також  вже стає необхідним.

Публікація «Слова яких потрібно уникати» від Selling Power дає коротку анотацію книги з аналогічною назвою. Надто часто компанії та представники бізнесу зловживають окремими термінами та виразами, що стають непотрібними і просто шкідливими кліше. «Наша компанія – провідний постачальник в …», «Ми створюємо інноваційні продукти світового класу…» і т.п. і т.д.

 

Продажі В2В

«Як краще організувати крос- та ап-продажі?» – задає питання Sirius Decision, вказуючи на невміння багатьох В2В компаній користуватись очевидними можливостями серед існуючих клієнтів. І представляє 3 ключові факторі для успіху в цих областях – 1) знати центри закупівель своїх клієнтів – їх різноманітні потреби, закупівельних шляхи та статуси, 2) вміти добре вписувати нову пропозицію в клієнтський контекст, 3) постійно покращувати відносини з існуючими клієнтами. Як інструмент оцінки та планування, – можна робити сегментацію по всім цим 3-м критеріям.

«8 кращих практик продажів через соц мережі»  від Selling Power дає практичні рекомендації по заданій темі. Сюди входять такі тактики – 1) спочатку слухай – залучай потім, 2) розділяй щось цінне для інших, 3) використовуй свій «нормальний людський голос» (уникайте корпоративних та ділових штампів), 4) залишайся позитивним, 5) будь активним – демонструй це своїм колегам, 6) будь відкритим – до розмов та інших думок, 7) гумов – в міру та до місця, – це завжди добре, 8) хваліть людей

попередній огляд  – див. тут

Сподобався цей огляд? Якщо ви ще не зареєстровані, – підпишіться на постійну підписку

Добавить комментарий