parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Огляд зарубіжних видань

Огляд зарубіжних видань

№4, жовтень-листопад

Загальні тренди, звіти та дослідження

Forrester презентує новий звіт «Сила контексту споживача» (The power of customer context), де презентує чимало цікавих речей. Дослідники ставлять під сумнів ефективність кампаній щодо залучення та взаємодії зі споживачами, якщо вони не поєднуються з інбаунд-активностями. Контекст залучення формується поза межами кампанії. Для того, щоб впливати на цей контекст, організації мають здійснити ґрунтовне технологічне переозброєння (contextual marketing engines) та набагато глибше розуміти контекст споживачів.

«Як покращити вклад маркетингу в доходи в 2015» – аналітичний звіт з такою назвою публікує SBI. Цікавим в цьому звіті є те, що SBI ясно виводить портрет лідерів – тих, що мають кращі результати. Ключовою їх відмінністю є наявність маркетингових стратегій.

Маркетинг В2В

Інший звіт, що базується на свіжих дослідженнях від Technology Marketing фокусує на останніх трендах в контент-маркетингу. 5 топ-трендів цієї дисципліни – 1) мета лідогенерації залишається головною в контент маркетингу, 2) компанії, що мають задокументовану контент стратегію є більш ефективними (однак тільки 30% документують подібну стратегію), 3) головним викликом маркетерів є час та ресурси, 4) вимірювання ROI в контент маркетингу залишається викликом, 5) Linkedin є лідером по розповсюдженню контенту в В2В аудиторіях.

Social Media Examiner подає цікаві рекомендації, як отримати ідеї власного контенту з конкурентного середовища. 1 –  досліджуйте який контент конкурентів є найбільш розшарюваним (з інструментами як BuzzSumo), 2 – вивчайте ключові слова з допомогою яких конкуренти роблять SEO (наприклад, з допомогою SEMRush), 3- знаходьте контент, що має найвищі рейтинги, 4 – робіть моніторинг соц. мереж (інструмент – Brand24), 5 –  робіть кращі лінки.

Продажі В2В

Які характеристика мають кращі комерційні структури? Нова біла книга від CallidusCloud “Lead to Money: Best in Class” приводить результати досліджень, які пояснюють чому  кращі організації є кращими – тобто роблять свої комерційні угоди більшими, частішими та швидше. Одна з головних відмінностей – кращі давно навчились важливі , хоча можливо і не очевидні речі: продажі разом з маркетингом визначають які меседжи та контент є кращим для споживачів, в них є чіткі процедури аналізу кампаній на предмет «результати/ціна», є встановлені процедури оцінки якості інструментів для продажу, а також розуміння який канал-метод кращий для якого етапу циклу продажу. По всім цим показниками кращі організації мають вдвічі вищі рейтинги по відношенню до відстаючих і на 50% випереджають середній рівень по ринку.

 

Сподобався цей огляд? Якщо ви ще не зареєстровані, – підпишіться на постійну підписку від B2BInsight та будьте в курсі подій.

Добавить комментарий