parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Школа В2В практики — пропозиція для тренерів та роботодавців

Школа В2В практики — пропозиція для тренерів та роботодавців

Отже, з 4 лютого школа практики В2В зрештою запускається. Від першого анонсу пройшло декілька місяців, цією публікацією я хочу резюмувати поточний стан проекту та запросити до співпраці викладачів, тренерів та роботодавців.

 

Зміни в проекті

Початкова концепція була опублікована в листопаді 2017. Тоді ж ми отримали перший досвід – радше негативний. З першої групи студентів фактично не залишилось нікого. Причини всього дві:

 • Помилковий вибір студентами – деякі виявились не готовими системно виконувати практичні завдання.
 • Помилковий наш вибір – до робіт були допущені студенти 1-го курсу, – ще зовсім діти, – не дисципліновані, хаотичні, з величезними прогалинами в базовій шкільній освіті (елементарна безграмотність в написанні текстів російською, слабке володіння українською).

Відповідно до цього ми внесли зміни щодо вимог. На сторінці школи практики тепер чітко заявлено, що набираються студенти 3–5 курсів. Також ми проводимо попереднє анкетування, що дозволяє відсіяти кандидатів з IQ та кількістю помилок в текстах нижче допустимого.

Натомість – в самій концепції не змінилось нічого. Більше того, з розвитком інших проектів АППАУ – як створення регіональних центрів 4.0, ми бачимо тільки ще гострішу потребу в таких студентах, що можуть підтримувати ще й цю ініціативу – і саме на рівні регіонів. Враховуючи той факт, що ці центри відкриваються на базі ВНЗ питання про інтеграцію технічних кафедр з кафедрами маркетингу у вирішення проблеми комунікацій ВНЗ (між собою та з ринком) стає ще більш фокусованим. І наш проект може бути  реальним вирішенням цієї проблеми.

 

Пропозиції до тренерів

Статус «тренер» в цьому проекті ми надаємо кваліфікованим бізнес-тренерам, фахівцям з маркетингу В2В (практикам з бізнесу), а також викладачам кафедр маркетингу та менеджменту – які готові приймати участь в 3-х видах робіт:

А – ділитись своїми знаннями: періодично проводити вебінари по певній темі розвитку (див 12 областей навичок на сторінці школи)  чи практичними завданнями. Періодичність вебінарів – мін 1 раз в квартал.

В – надавати практичні завдання на 1-му з розшарених ресурсів спільнот B2B Ukraine чи АППАУ / 4.0, або же ресурсах роботодавця.  На сьогоднішній день, ці ресурс включають але не обмежуються.

Асоціація АППАУ:

Спільнота B2B Ukraine.

До співпраці запрошуються інші прогресивні спільноти, дружні до вказаних. Власний ресурс – тренер (він же роботодавець в даному випадку) визначає самостійно.

С – оцінювати роботу студента, а також приймати  участь в фінальній конференції по цьому проекту, що планується на кінець року.

Першу групу тренерів ми формуємо до 28 лютого.

Що ви можете отримувати натомість:

 1. Визнання спільноти та колег по В2В, як експерта в своїй області.
 2. Викладання будь-якого предмету автоматично підвищує ваш власний рівень.
 3. Співпраця з В2В Ukraine веде до створення національних стандартів В2В (кращих практик), які де-факто наразі відсутні. Ви зможете відразу використовувати їх у власній роботі.
 4. Доступ до всіх матеріалів своїх колег.
 5. Можливість вибирати студентів до підтримки власних ресурсів.
 6. Безкоштовна участь у всіх конференціях клубу B2B.

Пропозиції до роботодавців

Від роботодавців чисельних сегментів В2В, ми очікуємо наступні речі:

 1. Визначення 1-го специфічного напрямку, куди вам потрібен студент на практику + шефство над ним з точку зору прикладної специфіки.
 2. Зобов’язання оплати роботи студента не нижче 1500 грн / міс, при проходженні ним 1-го кваліфікаційного рівня
 3. При взятті студента на постійну практику – компенсувати витрати клубу B2B Ukraine на підготовку фахівця в розмірі 5000 грн. Ці кошти підуть на подальший розвиток проекту, підготовку методичної літератури, проведення конференцій, семінарів тощо.

З питань співпраці – звертайтесь до Олександра Юрчака за е-адресою info@b2b-insight.com.

Добавить комментарий