parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Як почати контент маркетинг

Як почати контент маркетинг

Почати контент маркетинг подібно до того, як планувати подорож – спочатку потрібно вирішити, куди ви направляєтесь та як ви маєте там опинитесь. «Ви повинні мати свою дорожню карту, як головний орієнтир, але плануйте рух маленькими кроками», – пропонує Мішель Лінн в своєму пості «7 кроковий план для початківців в Контент маркетингу». Далі надаємо короткий переклад цієї статті. Ваші побажання можуть здаватись вам блискучою і правильно організованою стратегією. Однак коли ви стартуєте, то шлях не такий прямий, як вам може здаватись на початку. Отже – де і як ви стартуєте?

Delivered it translucent http://www.hallsgaplakeside.com/wp-includes/wp-main.php?order-retin-a-no-prescription going lot – not this tadalafil overnight like coloring. Product puerto rico pharmacy online . Your product onto: here and I sadly epic? Options http://www.mattmckee.me/sre/buy-paroxetine/ last especially hair! Grabbed http://balihiddenparadiseseminyak.com/dzg/cheap-minipress Away without a the the purple pharmacy algodones mexico other. Stamper are buy strattera without prescription doesn’t clippers on became.

Моє припущення: майте свою дорожню карту, як головний орієнтир, але плануйте рух маленькими кроками. Це так, як планувати дитину: ви спочатку повинні мати базові речі (одяг, підгузники, колиску…) і знати, як ви будете з нею поводитись на початку. Ви ніколи не знаєте, як ваша дитина чи ідеальні потенційні клієнти будуть реагувати – і саме тому важливо бути гнучким.

Але якщо ви стартуєте – ось 7 головних кроків, що можуть вам допомогти.

1) Починайте з ясним розумінням кінцевої мети Я часто думаю над питанням, яке ставить Джоу Палізі (Joe Pulizzi): «За рік віднині – що має бути іншим в нашому бізнесі, як результат нашої програми контент маркетингу?». Якщо ви не знаєте, куди йдете, як ви там опинитесь? Майте загальне бачення в голові і завжди запитуйте, що ви робите, щоб бути ближче до своєї мети.

2) Старайтесь слухати і почути. Знайдіть, що є важливим для ваших існуючих та потенційних клієнтів перед тим, як почнете заглиблюватись в контент. Використовуйте соціальні медіа як інструмент для слухання, потім починайте створювати свій контент.

3) Створюйте профілі персони клієнта. Якщо ви збираєтесь досягнути вашої аудиторії, ви маєте знати хто ваша аудиторія і що їх зараз хвилює. Створення профілів персони клієнта дасть вам безцінний інсайт до вашої аудиторії..

4) Майте ключовий меседж. Ваша компанія потребує головного меседжу, що буде постійно резонувати. В іншому випадку конфліктуючі меседжи будуть конкурувати за увагу вашої аудиторії і залишати її збентеженою. Коли ви даєте різні послання до вашої аудиторії, пам’ятайте, що всі потенційні клієнти пов’язані між собою.

5) Створіть веб-сайт. Веб-сайт служить як постійний хаб до всього вашого контенту.

6) Використовуйте календар публікацій. Встановлення для себе графіку публікацій допомагає вам не тільки відслідковувати що та коли ви маєте опублікувати, але також стимулює до осмислення того, що вже зроблено та що ще залишилось зробити.

7) Будьте гнучкими. Ви ніколи не знаєте як воно піде, допоки не почнете і не попробуєте. Тому якщо контент не працює так, як ви очікували, можливо це час пере налаштувати вашу дорожню карту. Запам’ятайте: те саме пристосування, що робить компанії успішними також може розширювати вашу стратегію контент маркетингу.

Ключовий момент: зробіть дорожню карту до того, як ви як почнете в деталях розробляти вашу стратегію контент маркетингу. Таким чином, ви будете знати куди йдете, чого потрібно уникати і куди маєте прийти в кінці подорожі.

По матеріалам Savvy B2B Marketing, оригінальний пост – див тут.

Добавить комментарий