parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

B2B Ukraine до експортерів – консолідуємо зусилля

Враховуючи  надзвичайно важкий стан українських експортерів, спільнота B2B Ukraine закликає до консолідації зусиль бізнес-спільноти, галузеві асоціації та виробників-експортерів навколо питань вироблення кращих стратегій та практик виходу на світові ринки. Ми ініціюємо створення аналітичного центру, який у співпраці з іншими учасниками може надавати цінні інсайти та рекомендації, а також відповідні послуги щодо міжнародного маркетингу.

Передумови

Від 25% до 30% українського експорту в 2013 році – це Росія та країни СНД. Це тисячі підприємств в різних регіонах країни, але з найбільшою концентрацією на Півдні та Сході країни. Згідно Держкомстату більша частина експорту в РФ – це товари машинобудування, метали та вироби з них,  продукція хімічної та харчової промисловості. Для багатьох з них експорт в РФ складав більше 50% всього товарообігу.

В контексті нинішньої політичної та економічної ситуації, загроза падіння експорту стає більш ніж очевидною. Для багатьох гравців ринку – це вже очевидний факт. Посилення цієї тенденції означає значні скорочення виробництв, що призведе до зростання соціального напруження у вказаних регіонах.

Таким чином, успішна переорієнтація українських експортерів в перспективі вже цього року на інші ринки – це виклик для сотень наших підприємств.

В той же час, ми бачимо невиразну державну політику в цій сфері – ми пояснюємо це  зрозумілими причинам становлення влади. Як представники громадянського суспільства та бізнес-спільноти ми вважаємо, що  разом зможемо допомагати творити цю політику та опрацьовувати відповідні напрямки.

Саме тому ми закликаємо провідних галузевих аналітиків, консалтингові та аналітичні агентства та інших гравців до консолідації зусиль в напрямку допомоги нашим підприємствам якнайшвидше знайти та вийти на інши світові ринки.

Про спільноту B2B Ukraine

Ми пропонуємо створення аналітичного центру при спільноті B2B Ukraine, яка вже об’єднала кращих менеджерів з маркетингу, продажів та агентства в В2В сфері.  Серед них агентства, що спеціалізуються на В2В ринках, в тому числі мають досвід роботи  на світових ринках. Це аналітичні агентства Міжнародна Маркетингова Група та Агентство Індустріального Маркетингу, консалтингові агентства B2B Ray та ПрактикУМ. В нашій спільноті присутні також відомі світові виробники як АВВ, Danfoss, Volvo-Truck, українські виробники – як Інтерпайп, ПромСІЗ, Укрполімерконструкція, відомі провайдери СRM – Terrasoft,  Integros та багато інших гравців.

Впродовж 4-х років ми дискутуємо та пропонуємо поліпшені професійні стандарти в галузі стратегій, маркетингу та продажів на В2В ринках, включно з виходом на міжнародні ринки. Ми маємо свою раду експертів, проводимо щомісячні зустрічі в клубі, випускаємо дайджести та білі книги тощо. Таким чином, на сьогодні вже вироблені рекомендації та встановлений кращий український досвід в таких напрямках як аналітика ринків, лідогенерація, мало бюджетний маркетинг, управління дистрибуторами та іншими каналами продажу, продуктовий маркетинг, консультаційні продажі, моделі продажу в В2В, формування сучасної структури маркетингу, створення систем лояльності тощо. Всі ці напрацювання вже доступні для наших експортерів.

В той самий час час, ці практики є у незначної кількості В2В-підприємств, і на загал маловідомими для багатьох В2В сегментів.  Перш за все – в промисловості. Тому залучення галузевих асоціацій, топ-менеджерів великих підприємств та лідерів думок є першочерговим завданням в цій ініціативі.

Місія та напрямки діяльності центру

Початкове бачення місії центру – орієнтація та допомога українським експортерам у створенні професійних стандартів маркетингу та продажу у виході на світові ринки

4 головні напрямки діяльності

  1. Аналітичні прогнози та оцінки у різних галузях В2В – як в Україні, так і закордоном

  2. Розробка рекомендацій щодо орієнтації по виходу на зарубіжні ринки

  3. Орієнтація виробників щодо можливих провайдерів професійних послуг

  4. Створення інформаційних ресурсів та майданчиків для обміну досвідом

Поточні заходи з реалізації цієї ініціативи

Наступні дії вже сплановані та затверджені радою експертів B2B Ukraine

  1. Звернення до галузевих асоціацій з закликом приєднання до цієї ініціативи

  2. Інформування широкої громадськості та відповідних державних органів

  3. Представлення ініціативи на черговому клубі B2B Ukraine, що відбудеться 2 квітня в м. Києві.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб приєднуватись до нашої ініціативи

Е-мейл для листування – info@www.b2b-insight.com, контактний телефон: 067 190 84 54, Юрчак Олександр, ведучий клубу B2B Ukraine.

Добавить комментарий